Yoncalı Termal Otel Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Yoncalı Termal Otel Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Bayanlara Termal Havuz
  • Odalarda Termal Su
  • Ücretsiz Wİ-Fİ
  • Karma Termal Havuz
Tesis Özellikleri


    Otel İnşaa Yılı: 2011
    Otel Yenilenme Yılı: 2018
    Oda Sayısı: 73 Oda

Genel Bilgiler

Yoncalı Termal Otel 10.000 metrekare alan üzerinde kurulu olup, toplamda 65 standart oda, 6 suit oda, 2 kral dairesi olmak üzere 73 oda, 180 yatak kapasitesine sahiptir.Tesisimiz Kütayha Tavşanlı karayolu üzerinde olup, Kütahya merkeze 16 km, Isparta Süleyman Demirel Havaalanı'na 240 km mesafede bulunmaktadır.Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Yoncalı Termal Otel'in, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri ve konum, ulaşım bilgisi için web sitemizden bilgi alabilir, rezervasyon ve indirimli oda fiyatları ile ilgili olarak Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.Termal suyun faydaları ile hem sağlıklı hemde eğlenceli bir tatil geçireceğiniz Kütahya Otelleri Termal Oteller ile ilgili tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilir, Kaplıca Otelleri ile ilgili kampanyalar için Satış Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. En bol seçenek ve en uygun fiyat avantajı sunan Kütahya Termal Oteller için Online Rezervasyon formu doldurabilirsiniz.

Yiyecek Bilgileri

Ana Restorant

Otelimiz yarım pansiyon(kahvaltı+akşam yemeği) konsepti ile hizmet vermektedir. Güne otelimizde sunulan ve usta ellerden çıkan zengin açık büfe kahvaltı ile başlayabilirsiniz. Hava durumuna göre yemyeşil bahçemizde yapacağınız kahvaltı sizin için tam bir ziyafete dönüşecektir. Akşam yemeği için ise Türk ve Dünya mutfaklarının en güzel örnekleri otelimiz restaurantın da sizin için usta aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. 

Aktivite Bilgileri

Termal Havuz

Asırlardır insanlığa şifa dağıtan Yoncalı termal suyu içerdiği zengin elementler sayesinde her türlü hastalığa deva olmaktadır. İçinde bulunan florür, klorür, kalsiyum, magnezyum, potasyum ve selenyum romatizma hastalıklarına, kemik erimesine, böbrek rahatsızlıklarına, sivilcelere, kas ağrıları gibi bedensel sağlımızı tedavi etmesinin yanında ruhsal olarak rahatlatmakta ve stresi azaltmaktadır. Kapalı-açık ve sadece bayanlara özel havuz bulunan tesisimizde 42 derece bulunan termal sular ile kışında açık havuzun keyfini çıkarmanız mümkün. 

Ücretli Aktiviteler

Otelimizde bulunan Spa merkezinde alanında uzman uzak doğulu masörlerimiz tarafından masaj yaptırabilir vücudunuz ve zihninizdeki bütün negatif etkilerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca otelimiz de güzelleşmenize ve gençleşmenize yardımcı olacak olan parafin ve çamur banyosuna girebilirsiniz. Ayrıca çamaşırhane ve revir hizmetimizde bulunmaktadır. 

Ücretsiz Aktiviteler

Asırlardır insanlığa şifa dağıtan Yoncalı termal suyu içerdiği zengin elementler sayesinde her türlü hastalığa deva olmaktadır. İçinde bulunan florür, klorür, kalsiyum, magnezyum, potasyum ve selenyum romatizma hastalıklarına, kemik erimesine, böbrek rahatsızlıklarına, sivilcelere, kas ağrıları gibi bedensel sağlımızı tedavi etmesinin yanında ruhsal olarak rahatlatmakta ve stresi azaltmaktadır. Misafirlerimiz 42 derece de bulunan termal su havuzlarımızda vakitlerini geçirebilirler. Bunun yanında otelimizde Fitness Center da bulunmaktadır formuna dikkat eden misafirlerimiz günlük sporlarına tesisimizde de devam edebilirler. Ayrıca otelimizde bulunan sauna, geleneksel Türk hamamına giderek misafirlerimiz rahatlayıp gevşeyebilirler.

Çocuklara Özel Aktiviteler

Tesisimizde küçük misafirlerimiz için oyun alanı ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Siz dinlenirken onlarında canı sıkılmayacak.

Havuz

Kapalı-açık ve sadece bayanlara özel havuz bulunan tesisimizde 42 derece bulunan termal sular ile kışında açık havuzun keyfini çıkarmanız mümkün. Şifalı suların bulunduğu havuzlarımıza hem eğlenip hemde tedavi olacaksınız. 

SPA Merkezi

42 derece şifalı sularımızın bulunduğu termal havuzlarımızda misafirlerimiz  diledikleri gibi vakit geçirebilir eğlenirken aynı zaman tedavi imkanı da bulabilir. Kütahya Yoncalı Thermal'de bulunan Spa merkezinde ise alanında uzman uzak doğulu masörlerimiz tarafından masaj yaptırabilir vücudunuzdaki ve zihninizdeki bütün negatif etkilerinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca otelimizde geleneksel Türk hamamı ve sauna da bulunmaktadır. 

Havuz Özellikleri

Kapalı-açık ve sadece bayanlara özel havuz bulunan tesisimizde 42 derece bulunan termal sular ile kışında açık havuzun keyfini çıkarmanız mümkün. 

Toplantı Salonu Özellikleri

150 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz organizasyon için düzenleme yapılabilir.

İnternet Kullanımı

Genel alanlarda  wi-fi ücretsizdir.